O marce

O MARCE OFRA COSMETICS LABORATORIES

Ofra Cosmetics Laboratories Ofra Gaito

Ofra Gaito, terapeutka i wizażystka, przygodę z branżą kosmetyczną rozpoczęła w 1979 roku. Na początku swojej kariery w Południowej Afryce pracowała w branży beauty. Podróżowała i ukończyła kilka kursów ze znanymi markami kosmetycznymi w Niemczech, Francji i Stanach Zjednoczonych – w tym zdobywając prestiżowy, podyplomowy kurs CIDESCO w Johannesburgu. Dyplom CIDESCO pozostaje najwyższym na świecie certyfikatem kwalifikacyjnym z zakresu estetyki i terapii piękności.

Ogromny sukces jej pierwszego salonu spa w latach 80-tych zachęcił ją do otworzenia drugiego. Na początku lat 90. Ofra rozszerzyła działalność o dystrybucję produktów dla firm kosmetycznych w Europie, w Południowej Afryce, Australii i Nowej Zelandii. Ten wzrost zwiększył sprzedaż do ponad 400 nowych lokalizacji.

Do 1994 roku Ofra i David stworzyli własną linię produktów do pielęgnacji skóry i makijażu, a kosmetyki OFRA Cosmetics produkowano na terenie całego kraju. Ofra i David przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych w 1998 roku i otworzyli zakłady produkcyjne w Ft. Lauderdale. Pierwsze spa i centrum laserowe OFRA pojawiło się wkrótce wiosną 2001 roku oferując ekskluzywne zabiegi na twarz, ciało i włosy przy użyciu wyłącznie kosmetyków do pielęgnacji skóry i makijażu OFRA.

Dziś OFRA to znana na całym świecie nazwa w branży kosmetycznej. OFRA ma wybitną listę klientów – w tym międzynarodowe gwiazdy, znane franczyzy, takie jak Miss Universe, olimpijczycy, politycy, premierzy, celebryci i wiele innych znanych osobistości.